XT162125 Kotouč univerzální na dřevo,kámen,ocel | 125x1,2x22,2mm
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem >5 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
| Balení | 1 |
| Délka | 150 mm |
| Šířka | 130 mm |
| Výška | 3 mm |
| Hmotnost | 0.1100 kg |
Univerzální kotouč je určený pro řezání dřeva, kamene a ocele. Je určen pro práci s úhlovou bruskou.
| TECHNICKÉ PARAMETRY: |
| Průměr: 125 mm |
| Tloušťka: 1,2 mm |
| Max. otáčky: 12200 ot/min |
| Použití: dřevo, kámen, ocel |
| Upínání: 22,2 mm |
O značce XTline
V říjnu 2008 byla značka XTline registrována na evropský trh a představila nářadí pro nejširší použití. Svou kvalitou splňuje požadavky na užití jak v náročném provozu, tak i pro uplatnění u početné skupiny domácích mistrů.
Nářadí XTline vyniká kvalitou užitých materiálů a technologií zpracování. Zátěžové testy prokázaly schopnost každodenního pracovního nasazení, svou ergonomií a líbivým designem si již tato značka našla mnoho příznivců u nás i v zahraničí.
Zatím žádné příspěvky














