XTLINE Kotouč univerzální na dřevo, kámen, ocel | 115x1,2x22,2 mm
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Univerzální kotouč je určený pro řezání dřeva, kamene a oceli. Je určen pro práci s úhlovou bruskou.
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Průměr | 115 mm |
| Tloušťka | 1,2 mm |
| Max. otáčky | 13300 ot/min |
| Použití | dřevo, kámen, ocel |
| Upínání | 22,2 mm |
Zatím žádné příspěvky














