ETM1004 - Elektrická sponkovací pistole
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Sponkovačky poslouží hlavně při upevňování různých fólií, textilu, kůže apod. ke dřevěnému podkladu. Sponkovací pistole nastřelí sponku spojovaných materiálů do hloubky dle předem nastavené síly úderu.
- 3 m kabel
- ergonomický tvar
- příjemné držení
Technická data:
| Napájení | 230 V |
| Max. pracovní rychlost | 20 /min. |
| Spony | 8-16 mm |
| Hřebíky | 15-16 mm |
| Dodáváno s | 400ks spon, 100ks hřebíků |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 0.8 kg |
| Čistá váha | 0.8 kg |
Zatím žádné příspěvky














