008753 - Šroubovák křížový PH3 x 150, pomocná šestihranná matice, WERA
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem >5 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- vícekomponentní rukojeť Kraftform® s tvrdými a měkkými zónami, velké kontaktní plochy pro zvlášť vysoké tření u měkkých zón, v místech s tvrdými zónami kontakt s nízkým třením
- vysoký přenos sil, rychlé přehmatávání, geometrie Kraftform® působí preventivně proti poškození ruky a paže, ruka je chráněna i při intenzivním trvalém nasazení
- rukojeť je označena trvale symbolem a velikostí šroubu
- ochrana před odkutálením brání nepříjemnému kutálení nářadí na pracovišti
- šestihraný dřík s pomocnou šestihranu maticí, pro snaší povolování a utahování
- použití: šrouby s křížovou drážkou Phillips-Recess
Technické parametry:
| typ šroubu |
PH 3 |
| delka rukojeti | 112mm |
| délka dříku | 150mm |
| tvar dříku | šestihran 8mm |
| průměr matice | 13 mm |
Šroubovák Wera 350 SK Kraftfrom Plus, křížový Philips PH3 x 150mm v kategoriích:
Parametry
Provedení ![]() |
Šroubovák |
| Tvar | Křížový Philips PH |
| Rozměr | 3 |
Zatím žádné příspěvky















