030105 - Šroubovák 80 mm ESD Plochý hrot 0,5 x 3 mm
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Technické referenceDatasheetLegislativa a životní prostředí VýjimkaZemě původu (Country of Origin): CZPodrobnosti o výrobku
1578 A Kraftform ESD Micro s drážkovým šroubováčkem
Precison ESD miniaturní šroubovák s designem bez rolování a otočným krytem.
Drážkový nůž
Chromovaná čepel
Černěný povrch
Specifikace
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Typ hrotu | Plochý |
| Velikost hrotu | 0,5 x 3 mm |
| Typ šroubováku | ESD |
| Délka lopatky | 80 mm |
| Celková délka | 177 mm |
| Materiál držadla | Bi-materiál |
| Ochrana ESD | Ano |
| Povrchová úprava čepele | Chrom |
Zatím žádné příspěvky














