118082 - Šroubovák 60 mm ESD hrot Inbus hrot 7/64" Wera
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Podrobnosti o výrobku
Mikrošroubováky Wera Hex Plus (2054
Mikrošroubováky Hex-Plus pro citlivé, přesné strojírenství a elektronické aplikace.
3zónový design pro výkon a rychlost a přesnost snižující dobu zapínání
Ergonomický design pro snížení únavy a pevné uchopení
Snadno otočná krytka
Šestihranný nákružek, aby se neotáčel
Chromované s černým čelem pro ochranu proti korozi, chemickou odolnost a pevnost
Specifikace
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Typ hrotu | Imbus |
| Velikost hrotu | 7/64" |
| Typ šroubováku | ESD |
| Délka lopatky | 60 mm |
| Celková délka | 157 mm |
| Povrchová úprava čepele | Chromování |
Zatím žádné příspěvky














