Pistolový šroubovák PS-C PRO
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Technická data
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
|---|---|
| Spotřeba vzduchu | 238 l/min |
| Max. utahovací moment | 3 - 8 Nm |
| Upnutí | 1/4" |
| Otáčky | 1800 ot/min |
| Rozměry (š × v × h) | 210 × 157 × 43 mm |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Hl. akustického výkonu LWA | 99 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku LpA | 88 dB(A) |
- Funkce Tlačné spouštění (Push-to-Start ) - šroubovák se nastartuje jeho lehkým zatlačením na šroubovaný prvek.
- Upnutí šestihran BIT 1/4" (6,3 mm)
- Kluzná spojka pro přesné řízení točivého momentu
- Plynulé nastavení krouticího momentu pomocí vnějšího límce
- Pravý/levý chod - přepnutí jednou rukou
- Rychlá a snadná výměna bitů rychloupínáním
- Kompozitní kryt vyrobený z nárazuvzdorného plastu
- Pogumovaná, protiskluzová ergonomicky tvarovaná rukojeť tlumící vibrace a izolující proti chladu
- Nízká hmotnost
Zatím žádné příspěvky














