Šroubovák 60 mm ESD Šestihranná matice hrot 5 mm Wera
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Podrobnosti o výrobku
Kraftform® micro socket wrench
Hexagonal socket micro screwdriver, individually and as a set
Kraftform® Micro tools with precision zone for screw and adjustment work you can feel
Power zone with soft areas for torque transfer
Quick-turn zone with rotating cover and anti-roll protection
Set contents:
SW2.0; SW2.5; SW3.0; SW3.5; SW4.0; SW5.0
Specifikace
| Vlastnost | Hodnota |
|---|---|
| Typ hrotu | Šestihranná matice |
| Velikost hrotu | 5 mm |
| Typ šroubováku | ESD |
| Délka lopatky | 60 mm |
| Celková délka | 157 mm |
| Materiál držadla | Bi-materiál |
| Povrchová úprava čepele | Chrom |
Zatím žádné příspěvky














