B 3 PTC - elektrické topidlo
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Elektrické topo Master B3PTC
Elektrické topidlo s max. výkonem 3 kW. Napětí 230V.
- Topidla Master nabízí výhodný poměr cena / výkon
- Nespotřebovávají kyslík, jsou bez kouře a bez zápachu
- Mají nízkou hlučnost
- Motory s tepelnoui ochranou a termostaty zabraňující přehrátí stroje
- Možnost nastavení požadovaného výkonu jednoduchým přepínačem
Parametry
| Hmotnost | 3,4 kg |
| Model | Master B3PTC |
| Napájecí napětí | 220-240 V |
| Průtok vzduchu | 184 m3/hod. |
| Termostat | NE |
| Ventilátor | Ano |
| Výkon | 1,5/3 kW |
| Distribuce | CZ |
| Proud | 13 A |
| Rozměry | 24,4x24x25 cm |
Ke stažení
Zatím žádné příspěvky















