Dutá vrtací korunka SDS-max-9 Core Cutter 150 x 310 x 430 mm, 8 Bosch F00Y145202 150 x 310 x 430 mm, 8
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Dutá vrtací korunka SDS-max-9 150 x 310 x 430 mm, 8
- Hodí se na beton, zdivo a vápencový pískovec
- Tvrdokov nejjemnější zrnitosti s dlouhou životností - dlouhá životnost, nejlepší odolnost
- 2spirálový tvar U - standardní životnost, dobré odvádění vrtné moučky
- Asymetrické zuby z tvrdokovu - počet břitů je přizpůsobený průměru
- Dlouhá stopka pro prorážecí vrtání
Parametry
| Celková délka | 430 mm |
| Model | F00Y145202 |
| Pracovní délka (L1) mm | 310 |
| Průměr vrtáku | 150 mm |
| Distribuce | CZ |
| Řada produktu | Bosch profi |
| Řezání, počet | 13 |
| Specifikace | 150 x 310 x 430 mm, 8 |
| Výběr rozměru | 150 x 310 x 430 mm, 8 |
Zatím žádné příspěvky














