HiKOKI vrták SDS-max čtyřbřitý 22x720 mm
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
HiKOKI vrták SDS-Max se čtyřmi břity je robustní vrták konstruovaný pro vynikající výkon s nekompromisní kvalitou.
V této sérii vrtáků se čtyřmi břity tvoří karbidovou hlavu hlavní destička se dvěma postranními destičkami z tvrdého kovu v úhlu 90°.
Tato speciální konstrukce zabraňuje zadření při nárazu na tyčovou výztuž, kde velké sekundární břity aktivně podporují hlavní břit z tvrdého kovu během vrtání.
Dodatečnou vlastností na konstrukci břitu je značka opotřebení, která slouží jako ukazatel pro vyhodnocení rozměrové stability
kotevního otvoru.
Díky zesílené drážce jádra je zajištěna vysoká odolnost proti zlomu. Kromě toho se rázová energie přenáší přímo na vrtací hlavu a současně dochází k rychlému odstranění odvrtaného materiálu.
Specifikace
| Použití vrtáku | Zdivo, kámen, Beton |
| Průměr vrtáku | 22 mm |
| Celková délka vrtáku | 720 mm |
| Pracovní délka vrtáku | 600 mm |
| Typ upnutí | SDS Max |
*Obrázky se mohou lišit od originálního produktu.
Zatím žádné příspěvky














