Vrták OREN SDS-plus 4-břit 14 x 550/600 mm
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Vrták SDS-Plus 14mm se čtyřbřitem OREN 1660-14
- Určeny pro malá elektropneumatická kladiva ve váhové kategorii 2 - 4 kg
- Symetrické provedení hlavy zaručuje přesné navrtání a přesné vedení nástroje
- Prostorná šroubovice napomáhá rychlému odvodu drti, tím se zvyšuje rychlost vrtání i životnost nástroje
- Zesílené jádro vrtáku umožňuje optimalizovat přenos energie z kladiva až do špice vrtáku a zaručuje stabilitu a pevnost nástroje
- Šroubovice napomáhá redukovat vibrace a hlučnost
- Čtyřbřitá hlava je schopná vrtat armovaný beton
Použití do materiálu
- Žula
- Beton
- Armovaný beton
- Kámen
Parametry
| Model | 1660-14 |
| Upínání nástrojů | SDS-Plus |
| Distribuce | CZ |
| Průměr | 14,0 mm |
| Pracovní délka | 550 mm |
| Celková délka | 600 mm |
Zatím žádné příspěvky














