Vrták SDS Plus XTline Vrták vidiový SDS plus 6x310mm
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Vrták SDS Plus XTline Vrták vidiový SDS plus 6x310mm, XT70631
Určeno k vrtání do cihel,tvárnic, zdiva, betonu a žuly. Šroubovice zvětšená o 28% s velmi rychlým odvodem odvrtané drtě. Extra krátká vrtací hlava je zárukou přímého odvodu odvrtaného materiálu do šroubovice a sníženého rizika jeho ucpání.Samostředící hrot pro snadnější začátek vrtání. Agresivnější řezné úhly pro rychlejší vrtání. speciálně broušená karbidová destička vrtáku pro rychlé vrtání.
do cihel, tvárnic, zdiva, betonu a žuly
| Výrobce | XTline |
| Průměr: | 6 mm |
| Celková délka (L): | 310 mm |
| Pracovní délka: | 250 mm |
| Použití: | cihla, tvárnice, zdivo, beton, žula |
| Upínání: | SDS PLUS |
Zatím žádné příspěvky














