Vrták do kladiv SDS-plus-5 12 x 550 x 615 mm 1618596224
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Vrták do kladiv SDS-plus-5 12 x 550 x 615 mm
- Hodí se na zdivo, beton a armovaný beton
- Pro všechna vrtací kladiva s upínáním SDS-plus
- Activeteq -aktivní středicí hrot pro přesné vrtání do betonu
- Tvrdokov s dlouhou životností
- Design 2 + 2 spirály - design šroubovice pro optimalizaci vibrací pro nejlepší přenos síly a rychlost
- Indikátor opotřebení - podle viditelnosti indikátoru opotřebení se lze orientovat ohledně tolerance, v rámci které lze vsazovat kotvy
- 4spirálový design Turbo - patentovaný 4spirálový design pro efektivní odvádění vrtné moučky
- 2 břity, pájení AWB a kalení - technologie pájení a kalení optimalizovaná podle průměrů pro zvýšení robustnosti vrtáku a současné snížení vibrací při vrtání
- Ozubený tvrdokov odvádí prach přímo do šroubovice, aby se zabránilo ucpání vrtnou moučkou na dně vrtaného otvoru
Parametry
| Celková délka | 615 mm |
| Model | 1618596224 |
| Pracovní délka (L1) mm | 550 mm |
| Průměr vrtáku | 12 mm |
| Balení (ks) | Balení 1 ks |
| Distribuce | CZ |
| Řada produktu | Bosch profi |
| Specifikace | 12 x 550 x 615 mm |
| Výběr rozměru | 12 x 550 x 615 mm |
Zatím žádné příspěvky














