4932399675 Lanový vrták 6x85/600
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
POPIS PRODUKTU
- Vyrobeny z HSS oceli pro zvýšenou životnost.
- Vhodné pro vrtání hlubokých děr do dřeva, sádrokartonu a kovových kanálů.
- Vyráběné podle DIN 7490 a podřízené German Employer´s Liability Insurance Association (Německé asociaci pojištění odpovědností zaměstnavatele) v rámci bezpečnostních požadavků pro stavební průmysl.
- Tělo vrtáku je spojeno s válcovitým vřetenem prostřednictvím závitu, proto eliminuje riziko lomu a dává záruku absolutní koncentrity.
- Malý úhel stoupání a prohloubené drážky zabezpečí rychlé odstranění třísek bez ucpávání.
- Vyrobeno v Německu.
PARAMETRY
| CELKOVÁ DÉLKA | 600 mm |
| DEWALT KÓD | DT4870-QZ |
| MNOŽSTVÍ V BALÍKU | 1 |
| POPIS PRODUKTU | Lanové vrtáky HSS - DIN 7490 |
| PRACOVNÍ DÉLKA | 500 mm |
| PRŮMĚR | 6 mm |
| UPNUTÍ | 5 mm válcová stopka |
Zatím žádné příspěvky














