Sada 3dílů stupňovitých vrtáků do kovu HSS Terrax
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
| Balení | 1 |
| Délka | 142 mm |
| Šířka | 98 mm |
| Výška | 38 mm |
| Hmotnost | 0.3800 kg |
O značce RUKO
Během více než 30 let se firma RUKO stala jedním z celosvětově uznávaných špičkových výrobců nástrojů k vrtání a zahlubování. Široký sortiment brusiva a nástrojů do kovu vyráběných firmou RUKO je kompletně certifikován a vyráběn z kvalitních surovin nejmodernějšími technologiemi. Garance dodání kvalitního, nezávadného a spolehlivého výrobku.
Zatím žádné příspěvky














