BEBLV260 zahradní vysavač a foukač listí 3v1
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Popis produktu BLACK and DECKER BEBLV260 zahradní vysavač a foukač listí 3v1
- Foukání, vysávání, drcení (3v1)
- Rychlost foukání až 315 km/h
- Nasávací výkon 11,7 m3/min
- Sběrný vak s kapacitou 40 litrů
- Funkce drcení v poměru 12:1
- Nízká hmotnost (pouze 4,4 kg)
- Ergonomicky uzpůsobené držadlo
Součástí dodávky
- Nasávací hubice, foukací hubice, sběrný vak (40 l)
Parametry produktu BLACK and DECKER BEBLV260 zahradní vysavač a foukač listí 3v1:
| Zmenšení množství listí: | 12:1 |
| Kufr: | |
| Balení: | kartonová krabice |
| Pravý/Levý chod: | |
| Drtící turbína: | Plastová |
| Regulace otáček: | ne |
| Hmotnost: | 4,4 kg |
| Objem sběrného vaku: | 40 l |
| Rychlost vyfukovaného vzduchu: | 315 km/h |
| Příkon: | 2 600 W |
| Sací výkon: | 11,7 m3/min |
| Hlučnost: | 102,5 dB |
Zatím žádné příspěvky














