LBM1009 - Elektrický fukar
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
výhody:
- nastavitelný nosný řemen
- funkce sání a foukání
Technická data:
| Příkon | 3 000 W |
| Otáčky | 14 000 /min. |
| Rychlost sání | 270 km/hod. |
| Průtok vzduchu | 13,2 m³/min. |
| Kapacita vaku | 35 l |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 3.4 kg |
| Čistá váha | 2.8 kg |
Zatím žádné příspěvky














