PPVS-1000/15R - El. vysavač popela - separátor
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Průmyslové vysavače se od domácích vysavačů odlišují celkovou konstrukcí, filtrací, svými funkcemi, sacím motorem i příslušenstvím. Tyto vysavače jsou robustnější, výkonnější a odolnější. Průmyslové stavební vysavače odolávají podstatně vyšší zátěži, než jaké jsou vystavovány běžné vysavače v domácnosti.
- silný motor 1 000 W
- pro vysávání popela max. 40 °C
- funkce foukání pro podporu hoření
- 1,5 m dlouhá hadice
Využití:
- čištění grilů, krbů, kamen, popelníků, malé drobnosti
Výhody:
- držák hadice
- uchycení nástavců
- 2m kabel
Příslušenství:
- filtr Hepa
- hadice 1,5m
- nástavec štěrbinový
Technická data:
| Příkon | 1 000 W |
| Sací výkon | 16,5 - 18 Kpa |
| Objem nádoby | 15 l |
| Délka hadice | 1,5 m |
| Rozměry | 328 x 328 x 330 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 5.5 kg |
| Čistá váha | 5.0 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 33 / 33 / 33 cm |
Zatím žádné příspěvky














