Akumulátor Bosch GBA 18V 2,0Ah M-B Cool-Pack Professional
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Akumulátor Bosch GBA 18V 2,0Ah M-B Professional
- Technologie CoolPack pro až o 100 % delší životnost (srovn. akumulátor bez CoolPack).
- Nízká hmotnost pro ještě příjemnější práci zejména při použití nad hlavou.
- Flexibilní systém Bosch Power – akumulátory se hodí pro veškeré nářadí příslušné napěťové třídy.
- Mimořádně robustní – plně funkční i po pádu na beton ze 3 metrů.
Parametry
| Kapacita akumulátoru | 2,0 Ah |
| Model | 1600Z00036 |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Provedení | Zásuvné |
| Rozměry | 113x75x40 mm |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Distribuce | CZ |
| Hmotnost | 0,35 kg |
| Řada produktu | Bosch profi |
Zatím žádné příspěvky














