DCB183 DEWALT BATERIE 18V XR LI-ION S KAPACITOU 2,0 AH
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Popis:
- Baterie DEWALT s technologií XR Li-Ion s kapacitou 2,0 Ah nabízí prodlouženou provozní dobu a optimalizovaný výkon umožňující rychlé dokončení pracovních úkonů
- Indikátor stavu nabití využívající LED diody pomáhá při nabíjení baterie
- Lehká konstrukce baterie poskytuje uživateli prodlouženou provozní dobu při hmotnosti a rozměrech, které jsou srovnatelné s baterií typu 18 V a kapacitou 1,5 Ah
- Bez paměťového efektu a téměř bez samovolného vybíjení zaručují maximální produktivitu a méně prostojů
- Kompatibilita s každým nářadím DEWALT XR Li-Ion s napájecím napětím 18 V
- Vynikající elektrické parametry.
- Bez paměťového efektu.
Technické parametry:
| Kapacita baterie | 2,0 Ah |
| Napájecí napětí | 18 V |
| Výška | 48 mm |
| Délka | 113 mm |
| Hmotnost | 0,40 kg |
| Vlastnosti | XR Li-Ion |
| Možnost použití s | každým nářadím DEWALT XR Li-Ion s napájecím napětím 18 V |
Zatím žádné příspěvky














