DVR450Z - aku zhutňovač betonu
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Makita DVR450Z aku zhutňovač betonu
- Možné horizontální i vertikální použití vypínače
- Vibrační dosah asi 25 cm
- Pro velmi hustý beton bez bublin
- Ideální pro úzká šalování
- Ochrana proti stříkající vodě
- bez baterie a nabíječky
Technické údaje:
| Vibrace | 13.000 x/min |
| Výška zdvihu | 1 mm |
| Ohebná hřídel | 1.200 mm |
| Celková délka | 1.483 mm |
| Hmotnost | 3,5 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 1.483 x 93 x 250 mm |
Zatím žádné příspěvky














