GST 18 V-LI B Professional aku přímočará pila bez aku (06015A6100)
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Aku kmitací-přímočará pila Bosch GST 18 V-LI B Professional
Kompaktní a výkonná akumulátorová kmitací pila
- Kompaktní, lehká konstrukce s malým obvodem rukojeti umožňuje optimální kontrolu při řezání
- Výkonný akumulátorový systém pro řezy i do silnějších nebo tvrdších materiálů
- Výměna pilových plátků SDS pouze jednou rukou
Technické údaje: Bosch GST 18 V-LI B Professional
| Počet volnoběžných zdvihů | 0 – 2.700 min–1 |
| Výška zdvihu | 23 mm |
| Šikmé řezy | 0-45 ° |
| Kapacita akumulátoru | 4 Ah |
| Hmotnost včetně akumulátoru | 2,4 kg |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
Funkce
- L-BOXX speciál, systémové komponenty
- Li-Ion speciál, systémové komponenty
Rozsah dodávky: Bosch GST 18 V-LI B Professional
| Objednací číslo |
|---|
| 1 pilový plátek (T 144 DP - Precision for Wood) |
| 1 pilový plátek (T 244 D - Speed for Wood) |
| 1 pilový plátek T 308 B (ET-č. 2 609 991 830) |
| Chránič proti třepení materiálu |
2 601 016 096Vložka L-BOXX
2 608 438 692
Dobrý den, když dneska objednám, bude u mě pila do Vánoc?
1 | 11.12. | Petr Soukup | Dodání do Vánoc
Dobrý den,
Bosch nemá tuto pilku momentálně skladem, takže do vánoc by Vám nedorazila .
S pozdravem Řezníček
2 | 11.12. | Naradi-Profes.cz | (bez předmětu)















