Makita DAS180Z Aku ofukovač Li-ion LXT 18V,bez aku Z
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Aku ofukovač pracující na akumulátor Li-ion 18V LXT
- Optimální pomocník při čistění, ofukování, nafukování nebo vyfukování
- Nízká hmotnost a přitom velmi silný výkon
- Spolehlivý bezuhlíkový motor
- Možnost nastavení 4 rychlosti proudění vzduchu
- Univerzální použití díky široké nabídce připojitelných nástavců
- Elektronický vypínač s možností aretace chodu
- LED osvětlení pracovní plochy
- Spolehlivý filtr zabraňující poškození stroje nasátým prachem
- Dodávka bez akumulátoru, nabíječky a kufru
Příslušenství
-
- Hubice široká (191X19-5)
- Hubice 3 (191X11-1)
- Hubice 7 (191X13-7)
- Hubice 13 (191X15-3)
- Hubice úzká (191X17-9)
- Taška na příslušenství (831304-7)
Parametry
| Max. průtok vzduchu | 0 - 1,1 m3/min |
| Rychlost vzduchu | 0 - 200 m/s |
| Síla proudu vzduchu | 0-1,1/1,7/2,3/2,8 N |
| Podtlak | 10,3 kPa |
| Doba použití/akumulátor | 15-55 min s BL1860B |
| Hmotnost | 1 / 1,7 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 173 x 92 x 247 mm |
Zatím žádné příspěvky















