Makita DUM111SYX Aku nůžky na trávu Li-ion LXT 18V/1,5Ah
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Nůžky na trávu, s možností rychlé přeměny na plotostřih
- Součástí dodávky je ostří pro nůžky na trávu i na plotostřih
- Beznástrojová výměna nástrojů
- Speciálně broušené ostří se šířkou 11 cm
- Možnost nastavení výšky trávy 10/15/20/25 mm
- LED indikátor slabého nabití akumulátoru nebo přetížení stroje
- Možnost dokoupení prodloužené rukojeti
- Součástí dodávky je akumulátor BL1815N a nabíječka
Příslušenství
-
- Akumulátor BL1815N (196235-0)
- Nabíječka DC18SD (194533-6)
- Nůž na trávu (191N23-4)
- Kryt nože na trávu (413885-9)
- Nůž plotostřihu (191N24-2)
- Kryt plotostřihu (458342-0)
Parametry
| Hmotnost: | 1.7 kg |
|---|---|
| Sortiment: | 01 |
| Akumulátor: | Li-ion 18V / 1,5 Ah |
| Počet kmitů: | 2500 min-1 |
| Šířka řezu: | 110 mm |
| Nastavení řezu: | výška 15/20/25mm |
| Hmotnost: | 1,7 kg |
| Rozměry (DxŠxV): | 333 x 120 x 131 mm |
Zatím žádné příspěvky














