ADAPTÉR 18W AC/DC EU* s výstupem 5 až 12 V
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
| Typ zástrčky | EU |
| Výstupní napětí | 5 až 12 V |
| Typ výstupního konektoru | USB |
| Moc | 18W |
| Počet výstupů | 1 |
| Typ vstupního konektoru | CEE 7/16P |
| Minimální provozní teplota | -10 °C |
| Maximální provozní teplota | 35 °C |
| Délka | 93mm |
| Hloubka | 22mm |
| Šířka | 45 mm |
| Normy/schválení | Žádný |
Zatím žádné příspěvky














