DUB362PT4X Aku ofukovač Li-ion LXT na 2x18V
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Silný stroj poháněný dvěma akumulátory Li-ion 18V
- U tohoto stroje je doporučené použití akumulátoru BL1890B a BL18120B.
- Spolehlivý bezuhlíkový motor
- Technologie XPT umožňující použití v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí
- Možnost nastavení dvou rychlostí prodění vzduchu
- Dlouhá tryska pro pohodlnou práci
- Velmi tichý chod
- Součástí dodávky jsou 4 akumulátory BL1850B, dvojitá rychlonabíječka a taška
Příslušenství
-
- Transportní taška (831253-8)
- 4 ks akumulátoru BL1850B (197280-8)
- Dvojitá rychlonabíječka DC18RD (196933-6)
| Akumulátor | Li-ion 2 x 18V/5,0 Ah |
| Otáčky naprázdno | 11.400 / 21.500 min-1 |
| Max. průtok vzduchu | 402 - 798 m3/hod |
| Hmotnost | 4,1 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 981 x 204 x 298 mm |
Návod k obsluze Makita DUB362PT4X(pdf, 533.3 kB)
Technický rozkres Makita DUB362PT4X(pdf, 467.8 kB)
Zatím žádné příspěvky














