DJN161Z Aku prostřihovač na plech Li-ion 18V bez aku Z
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Aku prostřihovač Makita DJN161Z Li-ion 18V - solo
- dlouhý prostřihovač pro práci lichoběžníkovými plechy
- integrovaná drážka pro kontrolu tloušťky materiálu
- nastavení raznice otočné o 360°
- výška zdvihu 7 mm
- pro ploché, vlnité a lichoběžníkové plechy
- dodáváno bez baterie, nabíječky a kufru
| Hmotnost | 2,2 kg |
| Počet úderů naprázdno | 1.900 min-1 |
| Akumulátor | Li-ion 18 V |
| Rozměry (dxšxv) | 313 x 78 x189 mm |
| Šířka řezu | 5 mm |
Zatím žádné příspěvky
















