METABO AS 36-18 L 20 PC-CC akumulátorový vysavač
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Popis produktu
- Kompaktní, všestranný akumulátorový vysavač třídy prachu L s integrovaným čištěním filtru
- CordlessControl: vysavač se automaticky spustí/zastaví při zapnutí/vypnutí akumulátorového nářadí Metabo, nebo jiných značek, připojeného k hadici
- Vysavač pro suché a mokré vysávání - pro komerční použití
- Ochrana uživatele: Certifikace podle normy EU pro prach třídy L
- PressClean: Ruční čištění filtru silným proudem vzduchu po stisknutí tlačítka na vysavači během pracovních přestávek
- Režim Eco pro delší dobu běhu na jedno nabití, režim boost pro maximální výkon
- Automatický doběh k úplnému vyprázdnění sací hadice
- Vypnutí sání při mokrém vysávání, je-li dosaženo maximální míry naplnění
- Antistatické základní vybavení brání statickému nabíjení při použití vhodného příslušenství
- Rychlé připojení metaBOXů s nářadím a příslušenstvím na vysavač pro snadné přemístění
- Dodávané příslušenství k vysavači s rychlým systémem pro rychlou přestavbu při používání
- Snadná přeprava díky držáku na hadici a úložnému prostoru pro trubky a trysky
- Přihrádka na akumulátor chráněná před prachem a stříkající vodou s uzavíratelnou záklopkou
- Mnoho značek, jeden systém akumulátorů: Tento produkt lze kombinovat se všemi 18V akumulátorovými články a nabíječkami značek CAS: www.cordless-alliance-system.com
Obsah dodávky:
- Antistatická sací hadice Quick (Ø 32 mm / 3,2 m)
- Mezikus rukoje
- bez akumulátorového článku, bez nabíječky
- ti Quick Professional
- Vysílač CordlessControl s fixační páskou o průměru 35 mm
- 3 sací trubky z plastu
- Filtrační sáček z netkané textilie
- Sací hubice (šířka 120 mm)
- Podlahová hubice (šířka 300 mm)
- štěrbinová hubice
- Kartáčová hubice
- Připojovací nátrubek Quick Ø 28/35 mm
Technické parametry
| Hmotnost (bez akumulátorového článku) | 9.2 kg |
| Hmotnost balení (kg) | 12 |
| Max. vzduchový výkon | 3300 |
| Napětí baterie (V) | 18 V |
| Nejistota měření K (hlukové emise) | 2 dB(A) |
| Povrch filtru | 3500 cm2 |
| Průměr hadice | 32 mm |
| Objem nádoby (l) | 20 l |
| Délka hadice | 3.2 m |
Zatím žádné příspěvky














