DJR360PT2 Aku pila ocaska Li-ion 2x18V/5,0 Ah
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Silný stroj poháněný dvěma akumulátory Li-ion 18V
- Nové konstrukční řešení výrazně zvyšuje rychlost řezu
- Výrazně zvýšená odolnost stroje
- Technologie XPT umožňující použití v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí
- Spolehlivý bezuhlíkový motor umožňující delší použití na jedno nabití akumulátoru
- Dvě rychlosti řezu
- LED osvětlení pracovní plochy s funkcí dosvitu
- Elektronický vypínač, motorová brzda
- Beznástrojové upnutí plátku a nastavení patky
- Ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukojeť
- Součástí dodávky jsou dva akumulátory a rychlonabíječka
- Příslušenství
- Transportní kufr
- 2 x akumulátor BL1850 (196672-8)
- Dvojitá rychlonabíječka (196933-6)
- Pilový list na dřevo (B-05175)
- Pilový list na kov (B-05169)
Popis zboží
| Počet úderů za minutu | 0 - 2.900 min-1 |
| Řezný výkon (dřevo) | 225 mm |
| Řezný výkon (O trubka) | 130 mm |
| Výška zdvihu | 28 mm |
| Akumulátor | Li-ion 18 V/5,0 Ah |
| Hmotnost | 3,7 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 499 x 91 x 234 mm |
Zatím žádné příspěvky














