DHP485RAJ aku bezuhlíková příklepová vrtačka 18V/2,0Ah
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 2x18V/2,0 Ah Makpac Makita DHP485RAJ
- Příklepový šroubovák s bezuhlíkovým motorem umožňujícím delší práci na jedno nabití akumulátoru
- Během práce má bezuhlíkový motor výrazně nižší teplotu a stroj je tam možné použít i při náročných aplikacích
- Technologie XPT umožňující použití v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí
- Kompaktní stroj s nízkou hmotností
- Dvourychlostní celokovová převodovka
- Velký elektronický vypínač pro pohodlnou práci
- LED osvětlení pracovní plochy
- Ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukojeť
- V Makpacu se dvěma akumulátory a nabíječkou
Rozsah dodávky
- Makpac (821550-0)
- Vložka Makpacu (837916-4)
- 2 ks akumulátoru BL1820B (632F01-2)
- Rychlonabíječka DC18RC (195584-2)
| Kapacita akumulátoru | 2,0 Ah |
| Model | DHP485RAJ |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 2 |
| Rozměry | 182x79x255 mm |
| Typ akumulátoru | Li-Ion |
| Distribuce | CZ |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Krouticí moment (měkký materiál) | 50 Nm |
| Krouticí moment (tvrdý materiál) | 25 |
| Max. průměr vrtání do dřeva | 38 mm |
| Max. průměr vrtání do oceli | 13 mm |
| Max. průměr vrtání do zdiva | 13 mm |
| Otáčky na prázdno | 0-500/0-1900 /min |
| Počet příklepů | 0-7500/0-28500 /min |
| Rozsah sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Záruka | 3 roky |
Ke stažení
Zatím žádné příspěvky














