DHP489RTJ aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V 5,0 Ah,Makpac
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Silný příklepový šroubovák
- Spolehlivý bezuhlíkový motor
- Technologie XPT umožňující použití v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí
- Silný přitom kompaktní stroj s nízkou hmotností
- Dvourychlostní celokovová převodovka s hliníkovým krytem
- Velký elektronický vypínač pro pohodlnou práci
- Celokovové rychlosklíčidlo
- LED osvětlení pracovní plochy s funkcí dosvitu
- Ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukojeť
- Možnost nastavení utahovacího momentu v 21 stupních
Rozsah dodávky
- Makpac (821550-0)
- Vložka Makpacu (837916-4)
- 2x akumulátor BL1850B
- Rychlonabíječka DC18RC (195584-2)
- Šroub M4x12 (251314-2)
- Háček (346317-0)
- Bit 2 (784637-8)
Parametry
| Akumulátor | Li-ion 18 V / 5,0 Ah |
|---|---|
| Hmotnost | 2,1 kg |
| Otáčky naprázdno na 1. převod | 0 - 550 min-1 |
| Otáčky naprázdno na 2. převod | 0 - 1.800 min-1 |
| Počet úderů naprázdno na 1. převod | 0 - 8.250 min-1 |
| Počet úderů naprázdno na 2. převod | 0 - 27.000 min-1 |
| Rozměry (DxŠxV) | 175 x 81 x 261 mm |
| Rozsah upínání sklíčidla | 1,5 - 13 mm |
| Utahovací moment (tvrdý/měkký) | 73 / 40 Nm |
| Vrtací výkon (ocel|kámen|dřevo O) | 13 / 13 / 38 mm |
Zatím žádné příspěvky














