HiKOKI DV18DDWRZ Aku příklepový vrtací šroubovák (18V/2x2,0Ah)
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Technické parametry:
Sklíčidlo: 0,8 - 13 mm
Max. vrt. O v cihle: 13 mm
Max. vrt. O v oceli: 13 mm
Max. vrt. O ve dřevě: 36 mm
Max. velikost vrutu: 5,8 x 45 mm
Max. O šroubu: 6 mm
Napětí: 18 V
Otáčky vysoké: 0 - 1.700 / min
Otáčky nízké: 0 - 440 / min
Rychlost úderu: 0 - 21.000 / min
Celková délka: 170 mm
Hmotnost: 1,4 kg
Příslušenství:
2x akumulátor 2,0 Ah
nabíječka
Hitbox
Specifikace
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Kapacita akumulátoru | 2 Ah |
| Počet akumulátorů | 2 |
| Otáčky 1. chod (ot/min) | 1700 |
| Otáčky 2. chod (ot/min) | 440 |
| Max. průměr vrtání, dřevo | 36 mm |
| Max. průměr vrtání, ocel | 13 mm |
| Aku | 2x Aku 2,0 Ah |
*Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky
Zatím žádné příspěvky














