Aku rázový utahovák 18V/bez aku IW 3/4" 18.0-EC C Flex 492.612
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Aku rázový utahovák 18V/bez aku IW 3/4" 18.0-EC C Flex 492612
- Bezuhlíkový motor s vyššími výkonnostními parametry a delší životností
- Electronic Management System (EMS) chrání stroj, prodlužuje životnost a zvyšuje efektivitu
- Upnutí čtyřhran 3/4" utahovací ořech
- Elektronická rychlobrzda
- Držadlo je pomocí tlumícího prvku od motoru odděleno, pro znatelnou redukci vibrací
- Silné rázy pro vysoký výkon umožňující uvolňování pevně utažených, např. zarezlých šroubových spojení také v extrémních případech
- Plynulá regulace otáček
- Rychlostní spínač s blokováním zapnutí
- Robustní hliníkový kryt z tlakového odlitku
- Ergonomicky tvarovaná rukojeť s protiskluzným, pogumovaným povrchem
- Integrovaná LED-dioda s funkcí dosvitu
- LED – ukazatel stavu kapacity akumulátoru
- FLEX Aku-systém: provoz se všemi FLEX 18,0 V akumulátory
- Dodání bez aku a dobíjecího zařízení
Parametry
| Kapacita akumulátoru | Bez akumulátoru |
| Model | Flex 492612 |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Počet akumulátorů | 0 |
| Rozměry | 230x82x238 mm |
| Distribuce | CZ |
| Hmotnost | 3,3 kg |
| Max. krouticí moment | 1060 Nm |
| Otáčky na prázdno | 0-2200 /min |
Zatím žádné příspěvky














