DCF900P2T 18V AKU rázový utahovák
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Popis produktu
- Nejnovější model výkonného aku rázového utahováku DeWALT s utahovacím momentem 1355 Nm
- Přímý nástupce staršího modelu rázového utahováku s označením DCF899
- Verze DCF900P2T dodávaná s dvojicí 18V baterií a nabíječkou
Parametry produktu
| Povolovací moment: | 1898 Nm |
|---|---|
| Utahovací moment: | 1355 Nm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Kapacita akumulátoru: | 5.0 Ah |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| Typ motoru: | Bezuhlíkový |
| Typ akumulátoru: | Li-ion |
| Upínání nástroje: | 1/2 |
Zatím žádné příspěvky














