DTP141RFJX - aku multifunkční rázový utahovák - 2x aku 18V/3,0Ah, 150Nm, 1.3kg v kufru Systainer
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Aku multifunkční rázový utahovák Makita DTP141RFJX
- silný a kompaktní multifunkční stroj s bezuhlíkovým motorem
- Možnost nastavení 3 stupňů utažení pro rázový utahovák
- Signalizace stavu nabití akumulátoru
- Součástí dodávky jsou 2 akumulátory BL1430, rychlonabíječka , sada vrtáků D-23759 a kufr
Technické údaje:
| Otáčky naprázdno (Vrtání) | 0 - 700 /- 2.700 %min-1% |
| Otáčky naprázdno (Šroubování) | 0 - 1.300/ -2.200/-2.700 %min-1% |
| Otáčky naprázdno (Vrtání s příklepem) | 0 - 700 / 0 - 2.700 %min-1% |
| Počet úderů naprázdno | 0 - 32.400 %min-1% |
| Max. utahovací moment | 150 Nm |
| Akumulátor | 18 V / 3,0 Ah |
| Hmotnost | 1,6 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 171 x 79 x 233 mm |
Rozsah dodávky:
- Sada vrtáků s upnutím 1/4" 5 ks (D-23759)
- Systainer MAKPAC (821550-0)
- Vložka systaineru (837670-0)
- 2 ks akumulátoru BL1830 (194204-5)
- Nabíječka DC18RC (195584-2)
- Háček (346317-0)
- Šroub M4x12 (251314-2)
Zatím žádné příspěvky














