DGA517RTJ Aku úhlová bruska 125mm s regulací Li-ion LXT 18V/5Ah, systainer
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Detailní popis produktu
- Aku úhlová bruska s regulací otáček Li-ion 18V
- Technologie XPT umožňující použití v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí
- Silný a spolehlivý bezuhlíkový motor umožňující delší použití na jedno nabití akumulátoru
- Technologie ADT - automatické elektronické nastavení počtu otáček podle aktuálních pracovních podmínek
- Elektronická bezpečnostní brzda AFT
- Pozvolný rozběh stroje
- Sklopný vypínač
- Regulace otáček 3000 - 8500 min-1
- Doběhová brzda kotouče
- Signalizace přetížení stroje
- Snadné uchopení, dokonalé vyvážení brusky
- Dodávka vč. 2ks 5 Ah akumulátorů a rychlonabíječky
- Příslušenství
- Kryt kotouče (123145-8)
- Boční rukojeť (158237-4)
- Vnitřní šroub (224415-9)
- Matice (224554-5)
- Klíč k úhlové brusce (782423-1)
- Brusný kotouč (A-80656)
- 2x BL1850B
- DC18RC
Parametry produktu:
| Hmotnost: | 6 kg |
|---|---|
| Sortiment: | 01 |
| Akumulátor: | Li-ion 18 V |
| Otáčky naprázdno: | 3.000-8.500 min-1 |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Velikost vřetene: | M14 x 2 |
| Rozměry (DxŠxV): | 368 x 140 x 151 mm |
Zatím žádné příspěvky














