FSX 200 Intec excentrická bruska
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem >5 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Technická data:
- Stroj pro univerzální nasazení rovných i zvlněných ploch
- Variospeed (V) elektronika
- Bezstupňovitá volba počtu otáček
- Rychlá výměna příslušenství díky opěrnému talíři se suchým zipem
- Zabudované odsávání
| Příkon stroje | 240 Watt |
|---|---|
| Průměr talíře | 125 mm |
| Počet otáček | 11.000 /min |
| Výstřednost | 2,7 mm |
| Hmotnost | 1,3 kg |
Zatím žádné příspěvky















