BP-110 - Kombinovaná pásová bruska
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
bruska Proma BP-110 je určená pro broušení součástí, dílců a pro ostření nástrojů. Podle použitého brusného pásu lze používat na různé druhy materiálů. Využití najde v nástrojářských dílnách, údržbách, malých a středních výrobních provozech.
Technická data:
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 370 W |
| Otáčky | 2 850 /min. |
| Rychlost pásu | 490 m/min. |
| Průměr kotouče | 150 mm |
| Rozměr pásu | 100 x 915 mm |
| Úhel nastavení | 0 - 90 ° |
| Rozměr bočního stolu | 125 x 190 mm |
| Průměr odsávacího hrdla | 19/33 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 19.5 kg |
| Čistá váha | 18.0 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 27 / 31 / 55 cm |
Záruka 2+1
Od 15.5.2020 platí nové podmínky pro rozšířenou záruku.
V jednoduchosti se jedná o rozšířenou záruku o 12 měsíců ke klasické dvouleté záruky. Aby majitel produktu získal tuto záruku musí svůj produkt registrovat na stránkách https://zaruka.promacz.cz/ a do 30 dnů od zakoupení tohoto zboží.
Zatím žádné příspěvky





