AGM1087 - Úhlová bruska 850W - 125 mm
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Ruční úhlové brusky Ferm mají široké využití v mnoha odvětvích výroby a údržby. Jsou určeny pro řezání a broušení materiálu, broušení a leštění ploch za použití rotačního kartáče. Jsou uzpůsobeny k upnutí do stojanů pro jednodušší víceúčelové použití.
Výhody:
- aretace vřetene
- štíhlé tělo brusky
- 3m kabel
- bezpečnostní vypínač
- soft start
Příslušenství:
- přídavná rukojeť
- klíč
- kryt kotouče
Technická data:
| Příkon | 880 W |
| Otáčky | 11000 /min |
| Průměr kotouče | 125 mm |
| Závit na vřetenu | M14 |
| Dodáváno bez kotouče | Ano |
| Napětí | 230 V |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 2.7 kg |
| Čistá váha |
2.6 kg
|
Zatím žádné příspěvky














