GWS 750-125 Úhlová bruska 0.601.394.001
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Úhlová bruska Bosch GWS 750-125 Professional
- Nová platforma motorů – vysoký výkon a krouticí moment
- Ergonomický design: kulatá rukojeť, skvěle se drží v ruce
- Optimalizované vedení vzduchu jako ochrana proti zvyšujícím se teplotám nářadí
- Přívod vzduchu chráněný proti prachu a závitová hlava s bavlněným krytem
- Předvolba otáček
- Vysoký úběrový výkon
- Perfektní ovládání a snadná manipulace
- Optimalizované chlazení motoru pro zdlouhavé pracovní operace
- Vysoká přetížitelnost
Rozsah dodávky:
- Upínací příruba
- Karton
- Ochranný kryt
- Upínací matice
- Přídavná rukojeť
- Kolíkový klíč
| Průměr kotouče | 125 mm |
| Hmotnost | 1,8 kg |
| Délka | 270 mm |
| Otáčky bez zatížení | 11000 ot./min. |
| Záruka | 3 roky |
| Výstupní výkon | 380 W |
| Výška | 100 mm |
| Příkon brusky | 750 W |
| Řada produktu | Bosch profi |
| Model | Bosch GWS 750-125 Professional |
| Přepravní váha: | 2 kg |
Zatím žádné příspěvky














