GWS 9-125 Professional
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Špičková výkonnost při broušení a řezání díky vysokému výkonu a točivému momentu motoru
- Špičková ovladatelnost ve své třídě díky ideální velikost rukojeti a ergonomickému designu
- Dlouhá životnost při těžším pracovním nasazení a větším objemu činnosti díky robustní konstrukci a dílům
- Různé aplikace a příslušenství díky možnosti přednastavení rychlosti
- Bosch Heavy Duty – nová definice síly, výkonu a robustnosti!
- Díky v krutu odolnému ochrannému krytu – odolný i v případě prasknutí kotouče
- Zabraňuje samostatnému opětovnému spuštění nářadí po výpadku proudu. Nářadí bude připraveno k použití jen po nové úmyslné aktivaci
- Přímé chlazení pro vysokou přetížitelnost a dlouhou životnost
Rozsah dodávky
- Přídavná rukojeť
- Ochranný kryt
- Klíč na šrouby
- Kartonový box
Technické údaje
| Jmenovitý příkon | 900 W |
| Volnoběžné otáčky | 11000 - 11000 min-1 |
| Výstupní výkon | 450 W |
| Závit hřídele brusky | M 14 |
| Průměr kotouče | 125 mm |
| Délka | 280 mm |
| Šířka | 73 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hmotnost | 1.9 kg |
| Spínač | 2cestný |
| Povrchové broušení (hrubování) | |
|---|---|
| Hodnota emise vibrací ah | 7.5 m/s² |
| Nepřesnost K | 1.5 m/s² |
| Broušení s brusným listem | |
|---|---|
| Hodnota emise vibrací ah | 7.5 m/s² |
| Nepřesnost K | 1.5 m/s² |
Zatím žádné příspěvky














