L 850 125 533120
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Technické údaje
| Příkon | 850 W |
|---|---|
| Výstupní výkon | 510 W |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Max. průměr kotouče | 125 mm |
| Počet otáček na prázdno | 12000 1/min |
| Upnutí nástroje úhlové brusky | M 14 |
| Obvod uchopení | 185 mm |
| Rozměry dxšxv | 265 x 75 x 105 mm |
| Hmotnost | 1,8 kg |
Zatím žádné příspěvky














