L811 úhlová bruska 125mm 800 W
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Charakteristika
- Zámek restartu ·
- Ochranná kapota nastavitelná bez použití nářadí ·
- zámek vřetena ·
- prachotěsnost motoru a převodovky.
rozsah dodávky
- Klíč na obličej
- Upínací matice M 14
- Upínací příruba
- rukojeť
- Ochranný kryt 125 Ø.
| příkon | 800 W |
|---|---|
| klidný stav | 12000 ot./min |
| odevzdaný výkon | 460 W |
| Délka kabelu | 4.00 m |
| provozní napětí | 230 V |
| hmotnost | 2 kg |
Zatím žádné příspěvky














