Milwaukee AG 10-125 EK
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Popis produktu
- Výkonný 800W motor s vysokým výkonem pro různá použití
- Extrémně kompaktní design pro komfortní použití, pouze 276 mm dlouhý a s hmostností 2,1 kg
- Line lock out funkce, aby se zabránilo automatickému spouštění po přerušení napájení
- Měkký start pro hladké zahájení provozu
- Odolný rychlosnímatelný bezpečnostní kryt pro rychlé nastavení bez použití nářadí
- Šikmý posuvný spínač pro snadné zapnutí i s rukavicemi
- 4m kabel
Parametry
| Brzda | Ne |
| Funkce Line lock out | ano |
| Hladina akustického tlaku | 89 (Lpa)(dB(A)) |
| Hladina akustického tlaku - nejistota | 3 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu | 100 (Lwa)(dB(A)) |
| Hladina akustického výkonu - nejistota | 3 dB(A) |
| Hmotnost | 2 kg |
| Max. hloubka řezu | 33 mm |
| Ochrana proti zpětnému rázu | Ne |
| Počet otáček bez zatížení | 11 ot./min |
| Průměr kotouče | 125 mm |
| Typ spínače | Posuvný spínač |
| Variabilní rychlost | Ne |
| Vibrace při hrubém broušení | 7 m/s² |
| Vibrace při hrubém broušení - nejistota | 1 m/s² |
| Vibrace při jemném broušení | 2 m/s² |
| Vibrace při jemném broušení - nejistota | 1 m/s² |
| Závit hřídele | M 14 |
Zatím žádné příspěvky














