W 850-125 (603608000) ÚHLOVÁ BRUSKA
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- robustní, univerzální a úsporná: Výkonná úhlová bruska pro každé použití
- silný motor s dobrou odolností vůči přetížení
- ochranný kryt bezpečný vůči zkrutu
- ochrana proti opětovnému spuštění po přerušení proudu
Technické parametry
| Ø brusného kotouče | 125 mm |
| Jmenovitý příkon | 850 W |
| Odevzdaný výkon | 520 W |
| Počet otáček při volnoběhu | 11500 /min |
| Otáčky při jmenovitém zatížení | 7000 /min |
| Točivý moment | 2 Nm |
| Závity vřetena | M 14 |
| Hmotnost bez síťového kabelu | 1.8 kg |
| Délka kabelu | 2.5 m |
| Hladina akustického tlaku | 88 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA) | 99 dB(A) |
| Nejistota měření K | 3 dB(A) |
| Ochrana proti opětovnému spuštění | 1 |
| Broušení povrchu | 8 m/s² |
| Nejistota měření K | 1.5 m/s² |
| Broušení brusným listem | 2.5 m/s² |
| Nejistota měření K | 1.5 m/s² |
Zatím žádné příspěvky














