WEV 850-125 (603611000) ÚHLOVÁ BRUSKA
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Robustní, univerzální a úsporná: Výkonná úhlová bruska pro každé použití
- Silný motor s dobrou odolností vůči přetížení
- Celovlnná elektronika Vario-Constamatic (VC) s regulačním kolečkem k práci s odpovídajícími otáčkami, které zůstávají i při zatížení téměř konstantní
- Ochranný kryt bezpečný vůči zkrutu
- Elektronická ochrana proti přetížení, pozvolný rozběh a ochrana proti opětovnému rozběhnutí
- Automatické vypnutí stroje při opotřebení uhlíku na ochranu motoru
Počet otáček při volnoběhu 3000 - 11500 /min
| Ø brusného kotouče | 125 mm |
|---|---|
| Otáčky při jmenovitém zatížení | 8500 /min |
| Závity vřetena | M 14 |
| Broušení povrchu | 8 m/s² |
| Broušení brusným listem | 2.5 m/s² |
| Odevzdaný výkon | 480 W |
| Točivý moment | 2 Nm |
| Hladina akustického výkonu (LwA) | 99 dB(A) |
Zatím žádné příspěvky














