WX701.2 - Úhlová bruska 710W, 115 mm
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Úhlová bruska 115mm v praktické plastovém kufru.
Obsah balení:1x úhlová bruska WX7011x brusný kotouč1x boční rukojeť1x plochý klíčTechnická data:
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 710 W |
| Otáčky volnoběh | 12000 /min. |
| Max. průměr kotouče | 115 mm |
| Průměr otvoru kotouče | 22,2 mm |
| Závit vřetena | M14 |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 2.9 kg |
| Čistá váha | 2.8 kg |
Zatím žádné příspěvky














