WX722.1 - Úhlová bruska 1200W, 125mm
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Ruční úhlové brusky mají široké využití v mnoha odvětvích výroby a údržby. Jsou určeny pro řezání a broušení materiálu, broušení a leštění ploch za použití rotačního kartáče. Jsou uzpůsobeny k upnutí do stojanů pro jednodušší víceúčelové použití.
Výhody:
- aretace vřetene
- měkký start
- 2 polohy rukojeti
- 3m kabel
- plynulá regulace otáček
Příslušenství:
- Anti-vibrační rukojeť
- brusný kotouč na kov
- klíč
- rychloupínací kryt kotouče
Technická data:
| Příkon | 1 200 W |
| Otáčky | 3 500 - 12 000 /min. |
| Průměr kotouče | 125 mm |
| Závit na vřetenu | M14 |
| Dodáváno bez kotouče | ne |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 2.9 kg |
| Čistá váha | 2.8 kg |
Zatím žádné příspěvky














