CTM1017 - Přímá bruska 160W
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Vhodné pro modelářské práce Příprava licích forem Opracování dřeva, kovů, skla, plastů Vrtání, leštění, řezání, broušení, ostření Práce v nedostupných místech
- Variabilní rychlost pro lepší kontrolu a přesnost použití
- Kompaktní konstrukce
- Nastavitelný stojan
- Ohebná hřídel pro snadnou manipulaci a optimální řízení
- Dodáváno k kufříku
Technická data:
| Příkon | 160 W |
| Napětí | 230 V |
| Otáčky | 8 000 - 35 000 /min. |
| Upínací Ø | 2,4 + 3,2 mm |
| Délka napájecího kabelu | 1,8 m |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 1.6 kg |
| Čistá váha | 1.4 kg |
Záruka 2+1
Od 15.5.2020 platí nové podmínky pro rozšířenou záruku.
V jednoduchosti se jedná o rozšířenou záruku o 12 měsíců ke klasické dvouleté záruky. Aby majitel produktu získal tuto záruku musí svůj produkt registrovat na stránkách https://zaruka.promacz.cz/ a do 30 dnů od zakoupení tohoto zboží.
Dobrý den, sháním k tomuto modelu hhlíky, máte?
Dobrý den,
na tento model uhlíky nemáme .
S pozdravem Halouzka












